aktualizováno:

Sponzoring

Rádi podporujeme i občanská sdružení, která pomáhají našim mentálně postiženým spoluobčanům při uplatnění v zaměstnání, jako jsou chráněné dílny, nebo neratovické sdružení Pojďte dál, které provozuje cukrárnu, kde si můžete v příjemném prostředí s příjemnou obsluhou dát něco sice nezdravého :-), ale moc dobrého.

Stejně tak je pro nás důležitá podpora i sportu, tedy přesněji závodního motocyklového týmu Šrámek racing promotion, který má velmi dobré výsledky i na evropské úrovni.

Další nesmírně důležitou oblastí je otázka zachování historickédo vědomí našeho národa. Osobně cítím jako velký dluh minulých let vůči našim otcům a dědům absenci zveřejňování objektivních historických faktů o období první republiky a hlavně přípravy obrany našeho státu proti nebezpečí ze strany Německa v období před rokem 1938. Přestože toto období je nedávné, je až zarážející neznalost a pokřivené názory na tyto novodobé dějiny státu. Proto další aktivitou je spolupráce při budování a provozu Muzea československého opevnění - dělostřelecké tvrze Bouda a Hůrka v Králické pevnostní oblasti.
www.boudamuseum.com

A více se toho bohužel už stihnout, i přes pochopení a pomoc rodiny a přátel, opravdu nedá :-). Za umožnění těchto aktivit samozřejmě děkuji i svým zákazníkům.

Dan Pelej

p.s. a ještě pozvánka, která Vás snad neodradí od návštěvy :-) ZDE >>

Optimalizováno pro: 1024x768 | IE, Mozilla FireFox | Designed by: HADAPrint | Powered by: MODx